אתגר האאוטפיטים שלי

19:18 14.04.2019

 זווית הסתכלות שונה על מלתחה נשית. יש דבר כזה?

 

אני לא יודעת למה, אבל מבחינתי ללכת לקניון זה אירוע מלחיץ למדי/ תמיד מרגיש לי שיש כל כך הרבה דברים לקנות והכל ממש נחמד ונוצץ אבל יוצא כל כך הרבה כסף! וחבל לי סתם לבזבז... אז כשאני מסתובבת בקניון אני אפילו לא נכנסת לחנויות.   פשוט תמיד מרגיש לי שיש לי ממש הרבה בגדים בארון.. ובחלק אני בכלל לא משתמשת.. אז בשביל מה אני צריכה בגדים חדשים?

אני גם מאוד מחוברת לבגדים שלי.. הכביסה חייבת להעשות ממש בעדינות ! (ואם יש משהו שאני לא יודעת להוריד.. אז אמא בטוח תצליח ☺ ) ויש לי בגדים שאני אוהבת עוד אפילו מהתיכון! (ואני כבר בת 31 ! )


וכן קורה שבגד מתבלה, או כבר לא מתאים לי ללוק היחסית אלגנטי שאני אוהבת, או שסתם בא לי קצת להתחדש – אבל גם אז אני קונה בצורה מאוד ממוקדת – "אני עכשיו צריכה מכנס שחור חלק, וסריג בצבע ספציפי, ומגף אפור!"

הכיף שלי עם פריט חדש\ פריט שלא השתמשתי בו הרבה זמן – הוא לבנות כמה שיותר לוקים שונים. זה מתחבר לקבוצה שיצא לי לשמוע עליה מהפייסבוק – "יש לי מה ללבוש". קבוצה בה מציעים אתגר של 40 יום בלי לקנות בגד חדש – בו הבנות מתנסות בלבנות עם הבגדים הקיימים לוק חדש בכל פעם.

 

אז אותי זה מצחיק שאשכרה צריך לעשות אתגר לא לקנות בגדים\פריטים חדשים כי אני יכולה גם שנה לא לקנות כלום ולא לשים לב בכלל... אבל העיקרון הזה של למצוא כמה שיותר שילובים מעניינים עם אותו הפריט.. זה כל כך כיף !

זה כמו לגלות את הארון שלי כל פעם מחדש.. 

כמו העמוד הזה במגזין "את" שיש תמונה של 5 פריטים ואיך להרכיב מהם כמה שיותר אאוטפיטים – שזה תמיד היה העמוד הכי נחמד בעיני במגזין 

 

עפה על עצמי עם בגדים מהתיכון. ישן הוא החדש החדש


הנה דוגמא. בשבוע שעבר קניתי שני זוגות מכנסיים בצבע אחיד שחיפשתי במיוחד, וכל בוקר שיחקתי משחק ובדקתי – כמה ימים אני יכולה ללבוש את אותו המכנס בדיוק, כל פעם עם חולצה אחרת , מגף אחר, שרשרת אחרת...בלי שזה יראה ש"חרשתי"..?

מבחינתי, מכנס אחד חייב להתאים לי לפחות ל5 חולצות שונות. הוא לא יכול להתאים רק לפריט אחד. זה בזבוז.

מחקרים מראים שרוב האנשים לא משתמשים ב80% מתכולת הארון שלהם. ובאמת אצל רוב האנשים- למרות שיש להם המון בגדים,  יש תמיד תחושה שאין מה ללבוש ולכן חובה לקנות משהו חדש.  (ומה הפלא שיש תחושה כזאת שמרוב עצים לא רואים את היער? יותר קל לקנות מלסדר, לזרוק, למיין... להבין מה בכלל יש בארון הדחוס הזה שעומד מולנו כל בוקר).

ההצעה שלי למי שתמיד מרגיש או מרגישה שאין להם מה ללבוש, לנסות את אתגר ה40 יום- ולהכיר את הצד היצירתי שלהם. ברגע שמבינים שיש אינספור שילובי בגדים, אפילו ל8 פריטים בלבד- כל התפיסה האופנתית-רכישתית משתנה.

 

הכותבת היא ענבר שניידר, מהנדסת מכונות וזמרת בהרכבי אקפלה.

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader