הבסה עילית

08:49 11.12.2012

11/12/12

 

מכבי יבנה פגשה אמש את הפועל נצרת עילית למשחק במסגרת המחזור ה-13

של הליגה הלאומית והובסה 1-5 בתצוגת כדורגל רעה מאד.

 

יבנה ידעה שהמשחק מול נצרת עילית יכול היה להוות הצהרת כוונות ממשית עבורה כאשר ניצחון (שלישי בחמישה משחקים) יכול היה להציבה שתי נקודות מהמקום הראשון בו נמצאת מכבי פ''ת ובכלל בכל מה שקשור למאבק על אחד הכרטיסים לליגת העל.

 

לפני המשחק הייתה תחושה טובה במועדון של חיים אזולאי וגם יוסי זוזוט הרגיש זאת.

המאמן ערך שני שינויים בהרכב לעומת השבועיים האחרונים כאשר תמיר פור חזר לאחד עשר אחרי תקופה ארוכה במקומו של יניב אופיר, השינוי  השני היה הצבתו של לובין מאור במקומו של אוראל אדרי.

 

400 צופים הגיעו לאצטדיון גרין כאשר חמישים יבנאים עשו את הדרך הארוכה מהשפלה.

המשחק נפתח בסערה מצידה של נצרת עילית וכבר אחרי שלוש דקות עלתה הקבוצה של

דני גולן ל1:0.

רן רול התנהל עם הכדור באגף השמאלי והגביה לרחבה טוב, אברהים בסיט נשאר לבדו ומשמונה מטרים הוא לא התקשה להרשית כשבעט לקורה של שקל ופנימה, 1:0 לנצרת עילית.

בדקה השביעית יבנה הגיעה למצב הראשון שלה במשחק כאשר שוקי נגר ניסה את מזלו ובעט מ20 מטרים לרשת החיצונית של מאיר כהן.

 

המקומיים לא נבהלו והמשיכו לרוץ קדימה, איברהים בסיט הגיע לעוד מצב מצוין אחרי שקיבל כדור עומק מדרעי אך שקל היה במקום והציל את יבנה מספיגה נוספת.

החלק הקדמי של יבנה היה במשחק והגיע פה ושם להזדמנויות אך החלק האחורי פשוט לא הופיע למפגש ונראה רע מאד.

בדקה ה-22 רול מסר כדור יפה לדרעי שחדר לרחבה, בעט מ-13 מטרים אך הכדור

יצא החוצה.

 

המקומיים מהצפון המשיכו ללחוץ על הדוושה והציגו את משחקם הטוב ביותר העונה.

בדקה ה-35 רן רול מסר יפה לצד שמאל שם היה יניב דרעי שבעט פצצה מ-25 מטרים לשער של שקל, שער גדול וזה 2:0 לנצרת עילית.

בדקה ה-40 ננעץ המסמר השלישי ברשת של שקל. כדור חופשי של יניב דרעי מ-35 מטרים אלכסונית פגע בדרך בקפלן האורח שדחק לשערו הוא ונצרת עילית כבר ב-3:0 גדול.

 

איפה ההגנה של יבנה? עד למחצית בסיט הגיע למצב נוסף אך גאן התערב והרחיק את הסכנה. יבנה לא שיחקה טוב והשופט גאל אותה מייסוריה עם השריקה לסיום המחצית הראשונה. נראה שהשינויים שערך זוזוט לא הוכיחו את עצמם במשחק באצטדיון גרין.

 

המחצית השניה נפתחה טוב מבחינתה של יבנה. בדקה ה-53 זכו האורחים לכדור חופשי מעשרים מטרים, אל הכדור ניגש מאור פרץ שכבש לרשת של מאיר כהן בכדור מסובב , 1-3.

 

יבנה חוזרת? לא כל כך מהר.  בדקה ה-57 סידורנקו יבגני נשלח בכדור עומק לרחבה, החלוץ הרוסי התגבר על הבלם מורן גאן ומול יוסי שקל הוא לא התבלבל וקבע 4-1 לנצרת עילית.

זוזוט ערך חילופים ויניב אופיר את אוראל אדרי נכנסו לכר הדשא במקומם של תמיר פור וגבי אדרי [בהתאמה].

 

המשחק מעט נרגע ברגעים שלאחר מכן, יבנה רק רצתה לשמוע את שריקת הסיום ומנגד דני גולן ערך חילופים כדי להרגיע את המשחק. דודו אברהם נכנס במקום מאור לובין אך זה לא שינה את המצב, נצרת עילית שלטה בכדור במרכז השדה ולא עשתה הרבה.

בדקה ה-82 מוטי מלכה קיבל כדור על סף הרחבה מליעד אלמליח ובעט ברגל שמאל מ-16 מטרים לפינה של שקל, 5-1 לנצרת עילית ומשפיל מאד מצידה של מכבי יבנה.

 

הרכב יבנה: יוסי שקל, מורן גאן , גניה קפלן, שוקי נגר, גבי אדרי [אוראל אדרי], תמיר פור [יניב אופיר], תומר בן חיים , מאור לובין [דודו אברהם] , אורן ניסים, תימור אביטן ומאור פרץ.

 

 

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader