ייעוץ מחשוב - המומחים של סטארט עושים לכם סדר

11:47 05.02.2023

במציאות התחרותית והדינמית בימינו, הצלחה עסקית נבנית על תכנון מראש, דיוק וירידה לפרטים. זה נכון בחשיבה על המודל העסקי, המבנה הארגוני, המוצר או השירות, גיוס כח אדם מקצועי וכמובן בניית תשתית מחשוב לעסק.

עסק שבנוי על מערך מחשוב מסוים ולאחר כמה חודשים מתברר שיש צורך בהקמת תשתית חדשה, לתקן, להוסיף או לחדש חלק ממנה, ימצא את עצמו בבעיה כאשר המערכת לא תעבוד והפעילות העסקית תהיה מושבתת או משובשת. לכן עסק בהקמה חייב לקבל שירותי ייעוץ מחשוב מחברה מנוסה ומתמחה במתן ייעוץ מחשוב כדי לבנות את תשתיות המחשוב מראש בצורה מקצועית שתתאים לצרכי העסק מבלי שנופתע מתקלות או קשיים שונים.

שגיאות בהקמת תשתית מחשוב לעסק

תשתית מחשוב לעסק שהוקמה לעבודה על מחשבים במשרד ובפועל צוות המשרד עובד מהבית או מהשטח בפגישות עם לקוחות הוא עסק שיחווה קשיים בחיבור וגישה למערכת המידע והנתונים ולא בטוח שיהיו מספיק מחשבים לקיים פגישות מחוץ למשרד.

דוגמה נוספת יכולה להיות אפיון מפרט מחשבים שאינם מתאימים לתפעול המערכות השונות, מוצרים של אופיס או שרת נתונים מקומי שאינו מותאם לכמות המידע הנדרשת לאחסון.

ייעוץ מחשוב להקמה וניהול עסק מצליח

עסק מצליח הוא עסק שההון האנושי שבו מושקע בתפעול וניהול העסק בלי התעסקות מיותרת בתחזוקה, טיפול באבטחת מידע, תיקון תקלות או הקצאת עובדים לטיפול בהקמת משתמשים שונים למערכות השונות. בעולם התחרותי כיום שבו הזמן הוא משאב יקר, מי שעוסק בהקמת תשתיות מחשוב ומטפל בתקלות מחשוב או בתיקון תהליכים הקשורים למערכות מחשוב, אלו חברות שמתמחות בתמיכה, תיקונים וייעוץ מחשוב לעסקים. כיום ארגונים ועסקים מבינים שתחום התמיכה, השירות וייעוץ המחשוב הוא תחום מקצועי שדורש מומחיות וניסיון שאין היגיון עסקי להשקיע בו מתוך העסק ולכן יותר עסקים פונים לחברות המתמחות בתחומים אלה במקום שיקצו עובדים וישקיעו הרבה כסף וזמן בהכשרה, הדרכה והשתלמות העובדים. 

ייעוץ מחשוב של IT START

המומחיות שלנו מתמקדת בבעלי עסקים ויזמים רבים שיש להם בידיים מוצר מנצח אבל לא יודעים כיצד לבנות מערך מחשוב ורשת ארגונית המותאמת במדויק להקמה וניהול העסק. כל עסק מתחיל צריך תמיכה ושירות לייעוץ מחשוב, רכש מחשבים, שרתים, התקנות חומרה ותוכנה, אופיס לעסקים, ניהול יומן, שרת וירטואלי לגיבוי המידע, ניהול וגיבוי נתונים, דוא"ל ארגוני, הקמה והתקנת משתמשים ופרופילים, הרשאות, אבטחת מידע ואנטי וירוס.

כמובן שהשירות של IT START לא כולל רק ייעוץ מחשוב ושלב ההקמה. חברתנו מספקת שירותי תמיכה, טיפולים, עדכוני גרסאות ועוד.
בזכות 25 שנות ניסיון בשירות וייעוץ מחשוב של IT START, התמיכה השוטפת שלנו כוללת טיפול ותיקון תקלות באופן מהיר ומקצועי עם מינימום זמן שבו התקלה משבשת את פעילות העסק. חלק גדול מהתקלות נמנע באמצעות מערכת ניטור והגנה שסורקת את מערך המחשוב העסקי ומטפל בתקלות לפני שהן מתרחשות.

התקלות שכן דורשות התייחסית אקטיבית שלנו מטופלות באופן מיידי באמצעות חיבור מרחוק לעסק שלכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

עסק המקבל שירותי מחשוב לעסקים ותמיכה מIT START זוכה ליחס אישי ומקצועי על ידי איש צוות קבוע כך שהטיפול מתבצע על ידי כח אדם שמכיר אתכם באופן אישי ואת המערכות והמאפיינים השונים של העסק.

 

ניסיון ומקצועיות בתחום הייעוץ ושירותי תמיכה

הניסיון והידע המקצועי שרכשנו ב-25 השנים האחרונות מאפשרים לכם להנות מחבילה להקמת תשתית מחשוב לעסק המותאמת במיוחד לצרכים שלכם. התאמה ואיפיון תשתית מחשוב שתשרת באופן הטוב ביותר את ניהול העסק שלכם זו המומחיות שלנו, ולכן אנחנו נדאג שאתם תקבלו בדיוק מה שאתם צריכים ולא תשלמו עבור שירות או מוצרים שאין לכם צורך בהם.

הניסיון והידע שלנו מאפשר לכם גמישות ויכולת לבצע שינויים בתשתית המחשוב מבלי שתצטרכו להשבית או לשבש את פעילות העסקית שלכם ועם חיסכון מקסימלי בעלויות.

המאמר נכתב ע"י צוות התוכן של צריח מדיה – אסטרטגיית קידום אתרים

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader