מה חשוב לדעת ששוכרים רכב מסחרי גדול?

15:52 22.09.2022

במדינת ישראל הרבה עסקים נדרשים בהשכרת רכב מסחרי גדול והוא מוצר מבוקש מאוד העוזר למגוון של עסקים לשנע סחורות בכמויות גדולות ולהגדיל את מחזור המכירות. בדיוק בגלל זה אנו רואים גידול בהשכרת רכבים מסחריים. אך מה עדיף, השכרת רכב מסחרי גדול או רכישת רכב מסחרי גדול ? בכתבה נענה לכם על השאלה ונתן לכם את המידע הנדרש שיעזור לכם להגיע להחלטה הרצויה.

 

עלות רכב מסחרי גדול בישראל

 

מכיוון שרכב מסחרי גדול נועד לשינוע של סחורה, מכיוון שהוא גדול בהרבה מרכב פרטי ומכיוון שחלקיו יקרים יותר, עלותו גבוהה בהרבה ובעוד תפקידו להגדיל את תפוקת העסק, לרוב, בעלי העסקים נכנסים לפינה כלכלית שאוכלת להם תקציב גדול אשר היה יכול לחזור חזרה לעסק. לעיתים, אחרי שמגיעה ההבנה שרכב חדש מהחברה היא לא אופציה, פונים בעלי העסקים לשוק יד השנייה של רכבי מסחר גדולים ומגלים רכבים זולים יותר, אך לרוב, בגלל שימושם הגדול, מצבם המכני ירוד ותשלומים נלווים לתחזוקת הרכב נדרשים. 

 

תשלומים הנלווים לתחזוקת רכב מסחרי גדול

 

ביטוחים טיפולים ותקלות זה מנוח המוכר לרוב בעלי הרכב במדינת ישראל והסכומים הגדולים שעלינו לשלם גם הם. אך רכבים מסחריים, יקרים עוד יותר. בעוד אנו משלמים אלפי שקלים בחודש על רכב פרטי, רכב מסחרי מגיע לעשרות אלפי שקלים בחודש וזה לא כולל את התשלום על הרכב עצמו. לעומת זאת השכרת רכב מסחרי גדול הופכת את התהליך לפשוט. הכל תחת החברה, יורד תשלום אחד בחודש ואינכם נדרשים לתפעל אף תקלה דבר החוסך זמן יקר.

 

 

בלאי מוגבר לרכב מסחרי 

 

כשעסק מצטייד ברכב מסחרי גדול הוא בונה על השמישות שלו והתפעול השוטף של העסק תלוי בו. אך, בדיוק מאותה סיבה הרכב נוסע קילומטרים רבים ,מד הקילומטרים מטפס במהרה וכך נוצר בלאי רכב מוגבר דבר המקטין את תוחלת חייו של הרכב, חושף אותו לתקלות מוקדם מן הצפוי והופך אותו מנכס חיובי לחובה כלכלית לא רצויה. בדיוק בגלל זה השכרת רכב מסחרי גדול הוא הפתרון המושלם . גם תוכלו להנות מרכב מסחרי חדש ונוח לשימוש וגם תוכלו להחליפו לאחר התקופה הרצויה, בקלות, ללא צורך בתהליכים מיותרים כמו למכור את הרכב הישן, למצוא רכב חדש ולדאוג לביטוחים.

 

השכרת רכב מסחרי גדול, הפתרון המשתלם.

 

רכב מסחרי גדול הוא השקעה לא נגמרת, שלרוב, גורמת לעסקים בקושי לסגור את החודש ובמצבים גרועים יותר לפשוט רגל. מכיוון שהעלות שלו גבוהה, הטיפולים הנלווים שלו יקרים והבלאי שלו מוגבר, להשקיע ברכב מסחרי גדול הוא מתכון לאסון. ולכן נשאלת שאלה שהתשובה לה ברורה. מה תעדיפו לרכוש רכב מסחרי גדול ולראות איך לאט לאט הוא גורם לחייכם להיות קשים יותר או, לבחור בפתרון שיחסוך כאבי ראש ועשרות אלפי שקלים, לבחור בהשכרת רכב מסחרי גדול?

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader