מי צריך מסאז'? טיפול מופלא במים שיחזיר אתכם לחיים

10:06 11.01.2019

 

מאת: רעות גוויסר

 

וואטסו, טיפול מופלא בבריכה פרטית, מקסימה, מקורה ומחוממת ל-35 מעלות, יאזן את הגוף והנפש, יעניק לכם שלווה עמוקה, כמו שלא הכרתם, תחושה של חזרה לרחם

למי הוא מתאים ובאילו בעיות וקשיים הוא יכול לטפל?

 

עצמו עיניים ודמיינו לרגע: אתם צפים, בזוג או לבד, במים המחוממים לטמפרטורה מושלמת של 35 מעלות. יד בוטחת, עדינה ונעימה, מציפה אתכם, מערסלת ותומכת, מסובבת בעדינות, מותחת, מקפלת ומעסה. הכל בקצב הגוף, הנשימה, בקצב המים.

 

מתחת למים צלילי מוזיקה מדברית ענוגה מלווים את הטיפול, חום ושלווה מתפשטים בגוף, השרירים והמפרקים מתרפים ומשתחררים, המחשבות מתערפלות, ואפשר לשכוח איפה אתם ואפילו מי אתם. התחושה היא של עובר עטוף ברחם.

 

כבר אלפי שנים ויותר שבני-האדם מכירים בכוחם המרפא של מים, ובייחוד מים חמימים. מים ידועים כמקלים על כאבים, מפיגים מתחים וחרדות, משיבים לגוף את האיזון שלו ואת היכולת לרפא את עצמו.

 

 

מתוך ההכרה בכוחם המרפא של המים - הגה המטפל בשיאצו, הרולד דאל, מקליפורניה ארה"ב, את הוואטסו - שילוב של המילים Water (מים) ו-Shiatsu (שיאצו).

 

הטכניקה מבוססת על שילוב של תנועה מרגיעה ועוטפת בחסות מים חמימים ונעימים, עם עיסויים ולחיצות שיאצו על נקודות מפתח בגוף במהלך הטיפול. וואטסו נפלא כטיפול יחיד רק לך, או כטיפול זוגי - שעה אינטימית ומרגשת יחדיו. הוא מתאים לבני-נוער ולבוגרים, נשים וגברים.

 

"בדרך כלל מגיעים אלינו זוגות כי זו באמת שעה כל-כך רומנטית ומרגשת ביחד, והם יוצאים אחר-כך מחובקים ומחייכים, שזה מקסים לראות. גם נשים בהריון מגיעות המון, להריוניות הוואטסו מושלם, עוזר מאוד להקל על הכבדות והעומס, מקל על כאבי הגב, פותח את הנשימה ומה לא. גם נשים וגברים שעברו טראומה - מגיעים אלינו, הטיפול מאפשר לשחרר כאב שאָצוּר בגוף זמן רב, החוצה, ולפנות מקום." מפרטת ליזי אזולאי, הבעלים של 'סימני דרך', מרכז הילינג במים, במושב יציץ.

 

 

את טיפולי הוואטסו ניתן לעשות חד-פעמי או באופן קבוע, ולהיכנס לשגרה של שקט ואיזון המתפשטים בגוף בטיפולים, מתבססים בו ונשארים אתכם אחריו עם החזרה ליומיום. טיפולים קבועים יועילו גם למבקשים לטפל בכאבי-גב וכאבים אחרים ממושכים, בלחצים, בחרדה ודיכאון, ובהריון.

 

גם כחוויה חד-פעמית - הוואטסו משפיע עמוקות על הגוף והנפש, מספיק טיפול אחד כדי להרגיש בהבדל.

 

הבריכה של 'סימני דרך' היא בריכה פרטית, הנמצאת במושב יציץ, סמוך לעיר רחובות "מי הבריכה שלנו נקיים מכלור תעשייתי (שנדבק לעור ולשיער ופוגם בחוויה), כדי לאפשר לכם לקבל טיפול בריא ומושלם." מי הבריכה מחוממים כל השנה, לחום של 35 מעלות, טמפרטורה טיפולית מושלמת ונפלאה.

 

באתר של 'סימני דרך' תמצאו מגוון חבילות לטיפולי וואטסו. מומלץ להעניק טיפול כזה כמתנת יום-הולדת לאדם אהוב, או כבילוי זוגי רומנטי חלומי, והכי מומלץ - לפנק את עצמכם ולקבוע, גם לכם, טיפול וריפוי בכוח המים.

 

סימני דרך - מרכז הילינג במים, ניתן לצור קשר בטלפון: 072-392-9671 או בכתובת: רח' הזית 145, מושב יציץ, באתר כאן, בדף הפייסבוק כאן ובערוץ היוטיוב כאן.

 

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader