משבר אימון

14:31 25.10.2016

בית''ר יבנה ממשיכה להיראות רע והובסה 4-0 בבית מול גבעת זאב. חלק מהשחקנים נגד המאמן ושיטת המשחק

 

"ההרכב הזוי. שחקנים כל השבוע מתורגלים בעמדה אחת וביום המשחק משובצים בעמדה אחרת לחלוטין. לאנשים אין חשק להגיע לאימונים, יש כאן קבוצה משעממת" אלו רק חלק מהטענות שמשמיעים שחקנים בבית''ר יבנה על תפקודה של הקבוצה מאז שיצאה העונה לדרך.

 

במועדון מגבים כרגע את פוגל אבל שחקנים פשוט לא מרוצים ממה שקורה שם. גל העזיבות הראשון והשני העיד על כך וגם נכון להיום ישנם עוד שלושה שחקנים שמבקשים לעזוב את הקבוצה ומחכים לקבל את השחרור מההנהלה. את תגובתו של פוגל לא ניתן היה להשיג עד עתה.

 

משבר אימון


בית''ר מצויה במשבר אמון גדול מאד בין חלק מהשחקנים להנהלה. אף שחקן לא רוצה לדבר כרגע בגלוי על המצב אך מי שמגיע למשחקי הקבוצה יכול בהחלט לשים לב לכך. רק בשבוע שעבר נרשם עימות בין שרון עדני למאמן כאשר השחקן עזב את המגרש ובעקבות כך פוגל העניש אותו ולא הרכיב אותו במשחק האחרון מול גבעת זאב.


על הדשא זה לא נראה טוב יותר ובית''ר ספגה תבוסה ביתית מול גבעת זאב בדמות 4-0. לולא הורדת הרגל מהגז של האורחים בחצי השני זה יכול היה להסתיים גם בשביעייה. תוך פחות מעשר דקות נקלעה בית''ר לפיגור שני שערים מרגליהם של שלום פרידמן ואביתר ניצקו. בדקה ה-15עמיאל מסר לבן עדי שבעט ליד הקורה של שטרית. בדקה ה-36 פנדל של משעלי קבע 3-0 וסגר עניין סופית. בחצי השני גבעת זאב נרגעה, יבנה החלטה לתקוף אבל זה קרה בעיקר בגלל שהאורחים לא ממש נלחמו כמו שעשו בחצי הראשון. החמצה של וטורי הייתה המהלך היחיד של בית''ר בחצי הזה ושער של אליהו מוגז בדקה ה-78 קבע את תוצאת המשחק, 4-0.

 

משבר אימון


הרכב ביתר: נתנאל שטרית, בר חליפה, תהל אלבז, סמואל חאובל, מתן לוי , עמרי זראי, אלי בן סימון , זיו מלסה, אלי מזוז , אלמוג עזריאל ודוראל איטח. שותפו: עדן וטורי, שרון עדני, דולב בנחוס, עדן שטרית וסורין מרדניאן.

 

ביום שישי תצא יבנה למעלה אדומים שם תפגוש את בית''ר נורדיה, הקבוצה החזקה בליגה. במצב של בית''ר היום זה עלול להסתיים בצורה רעה במיוחד.

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader