כדי לטייל לאורכה ולרוחבה של הארץ לא צריך לקנות מכונית - שוכרים רכב ליום אחד!

05:37 31.08.2022

מתכננים לצאת לטיול ביחד עם בן או בת הזוג או בני המשפחה ברחבי הארץ? ובכן, במקום למהר לרכוש רכב חדש, להוציא את הרכב הקיים או לבחון אפשרויות של תחבורה ציבורית, כדאי לשקול את האפשרות של שכירת רכב לטווח קצר. למעשה, מדובר באחד מהטרנדים החמים של השנים האחרונות, וזאת בשל קפיצת מדרגה בכל הקשור ליכולת של נהגים צעירים וותיקים לשכור לטווח קצר ואפילו ליום אחד בלבד, בעלות כספית נוחה ומשתלמת ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לצרכים. מה כלול בשירות ומה חשוב לדעת רגע לפני ששוכרים? להלן כל הפרטים.

 

שוכרים רכב ליום אחד – כל מה שצריך לדעת

 

חלק בלתי נפרד מתכנון של טיול כולל כמובן את אמצעי התחבורה. כאשר לוקחים בחשבון את העלויות הגבוהות של אחזקת רכב פרטי – ביטוח, דלק ועוד, ניתן לומר כי מדובר באופציה שהפכה ליקרה מאוד, בייחוד בעבור משפחות עם ילדים קטנים שרוצים לטייל בארץ אך חוששים מטיול שישאיר חור בכיס. כמו כן, כפי שרבים יודעים, תחבורה ציבורית איננה גמישה ונגישה באופן מלא, מה שיכול לגרום לעיכובים ולהיצמדות ללוח הזמנים של התחבורה. ועל כן האופציה הטובה ביותר שעומדת לרשותכם היא השכרת רכב מסוכנות  - Suncarבתל אביב , בירושלים, בחיפה ובכל המקומות המרכזיים. הסוכנות נחשבת לאחת מהסוכנות המובילות בארץ, והיא מאפשרת לכם לשכור רכב מקטלוג עצום ולקחת אותו מהערים שבהן מתקיים השירות לטובת יציאה לטיול בכל רחבי הארץ. שכירות של רכב ליום אחד דרך החברה הזו היא הזדמנות מצוינת בעבורכם לא רק להשאיר את הרכב הפרטי בבית אלא גם לנצל את הרכבים החדשים של החברה לטובת הצרכים הנדרשים שלכם, ובהתאם לאופי הטיול. אם למשל מדובר בטיול עירוני, תוכלו לבצע הזמנה של רכב עירוני קטן וקומפקטי. לחלופין, אם מדובר בחוויית שטח ואקסטרים, ניתן לשכור ג'יפ המותאם בדיוק לטיולי שטח. אם עד לפני מספר שנים שכירות רכב הייתה כרוכה בהוצאה כספית משמעותית, מדובר במודל תשלום גמיש המאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם משקיעים את כספכם בחוכמה.

 

הזדמנות מעולה ליצירה של חווית נהיגה מפנקת

 

לטיול ברחבי הארץ יש משמעות לא רק מבחינת התכנון של המסלול עצמו אלא גם לרכב שתבחרו. בשביל להוביל לרמת נוחות מקסימלית, מומלץ להתייעץ עם הצוות המקצועי של הסוכנות אשר זמין בעבורכם בכל הפלטפורמות כולל מענה המתבצע דרך האתר הרשמי. בסופו של דבר, מטרת החברה היא לדאוג לחוויית נהיגה מפנקת ואיכותית, המתאפשרת בשל בחירת רכב מתוך מגוון רכבים מתוחזקים. בכך, תוכלו להימנע מהתעסקות בנושאים שהופכים את חוויית הנהיגה למורכבת, כמו למשל תשלום על ביטוח, טסט לרכב, טיפולים ותחזוקה ועוד. הזמנה דרך סאן קאר דרך היא מעולה לקצר זמנים ובהתאם לכך לתכנן את הטיול המתקרב במינימום מאמץ ובמקסימום תוצאה.

 

לסיכום

 

יוצאים לטיול ומתלבטים לגבי אפשרויות התחבורה שלכם? ובכן, זה הזמן להיכנס לאתר של סוכנות הרכב Suncar ובכך להוביל ליצירה של מערך המאפשר לכם לשכור רכב מצי הרכבים של החברה, כולל איסוף והחזרה בסמוך למקום המגורים, כל זאת מתוך מטרה להוביל לתכנון טיול מוצלח המבוסס על שימוש ברכב מושכר באופן זמני. בהצלחה ונסיעה נעימה ובטוחה!