חייבים לנצח מול הכח

22:54 20.02.2013

20/02/13

 

מכבי יבנה תצא מחר בשעה 15:00 לאצטדיון וינטר למפגש מול הכח עמידר רמת גן.

 

ביבנה מקווים לקראת המשחק מחר לחזור למסלול הניצחונות, אחרת התחתית הקולחת שוב תחזור לקבוצה בחלומות הליל. יבנה תגיע למפגש אחרי הפסד מתסכל להפועל י-ם שהרחיק את הקבוצה מהחלק העליון, אבל מצד שני, במועדון יכולים גם להודות לבית''ר תל אביב ואשקלון שסיימו את קרב התחתית ביניהן בתיקו 1-1 שקיזז את הפער מהמקום המוליך

לליגה א' לשמונה נקודות.


ביבנה דיברו השבוע במונחים של 'משחק קובע'. השחקנים דיברו בינם לבין עצמם שהמשחק מול הכח חשוב בדיוק כמו המשחק מול כפר סבא לפני שבועיים ושהגביע מול קריית שמונה לא קריטי למועדון .

בלם יבנה, מורן ג'אן, סובל ממתיחה ברצועה הצידית של הברך ובספק למשחק מחר.

אסי בן מוחא צפוי שוב לעלות במקומו. בצוות המקצועי שוקלים גם לפתוח בהרכב עם עדן בטיט במקום אורן ניסים או אוראל אדרי.

 

חולית הגנה חדשה ביבנה - בן מוחא וחרמון


לקראת המפגש מחר בלם הקבוצה, אסי בן מוחא אמר: "לא הייתי קורא למשחק שלנו מול הכח קרב תחתית כי סגל השחקנים שיש פה הוא ממש לא תחתית הלאומית. יש לנו סגל שחקנים שמתאים לעליון, אם הסגל הזה היה פותח את העונה הוא היה מתמודד על עלית ליגה. אנחנו כרגע 8 נקודות מהמקום המוליך לירידה אבל אין ספק שנצטרך לנצח את המשחק הזה מול הכח כדי להיות רוגעים ולהגיע לחוף מבטחים. לא יהיה משחק פשוט שם, הם התחזקו מאד בחלון העברות אבל גם אנחנו התחזקנו. להכח אין מה להפסיד, הם ילחמו על החיים שלהם ויעשו הכל כדי להכניס אותנו לקרבות התחתית. אנחנו צריכים להישאר רוגעים ולעשות את העבודה".


חברו לקבוצה, הקשר מאור פרץ, סיכם: "כל משחק קשה בליגה הזאת, נבוא מוכנים ונעשה את כל המאמצים כדי לנצח. יהיה משחק קשה שם אבל יש לנו סיכוי לנצח כמו בכל משחק שבו אנו באים כדי לעשות את הנקודות, פשוט נבוא לעשות את העבודה. נבוא אגרסיביים ונחושים יותר כדי לקחת את הנקודות".

 

עדן בטיט - האם יפתח בהרכב?


בנושא אחר: במועדון הביעו השבוע תרעומת על כך שיאלצו לשחק שלושה משחקים בתוך שבוע ימים. מחר מול הכח, ביום שלישי מול קריית שמונה בשמינית גמר הגביע וביום שישי מול הפועל פ''ת במושבה. "זאת לא הפעם הראשונה שבהתאחדות לא מתחשבים בנו. מה הבעיה שנקיים את המשחק מול פ''ת ביום שני? למה אנחנו צריכים לשחק שלושה משחקים בשבוע", אמרו במועדון באכזבה.